Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

Ryanair – tani przewoźnik z Irlandii

Ryanair to przedsiębiorstwo młode, ale o historii ciekawszej niż w przypadku firm istniejących od wielu dziesięcioleci. Wywarło bowiem niezwykły wpływ na europejski rynek linii lotniczych, robiąc na nim miejsce dla nowej odnogi branży.

Można bez cienia przesady powiedzieć, że dzięki Ryanair powstały europejskie tanie linie lotnicze. Inspiracją do zaoferowania tanich lotów, które konkurowałyby z ofertą tradycyjnych linii, stały się bardzo ograniczone fundusze, jakimi dysponował przewoźnik w początkach swego istnienia. Gdyby zechciał pójść drogą, którą obierały do tej pory firmy działające w branży, minęłyby całe dziesięciolecia zanim Irlandczykom udałoby się wyjść poza rynek krajowy.

Nowy model świadczenia usług błyskawicznie przypadł do gustu podróżnikom. Szybko okazało się, że nawet tytani lotnictwa muszą liczyć się z malutkim przedsiębiorstwem, stawiającym swe pierwsze kroki. W ciągu dwudziestu lat powstały ogromne linie naśladujące Ryanair, a tanie latanie na dobre zakorzeniło się w świadomości podróżnych.

Przeloty Ryanair – w portalu dla podróżnych Probiz.pl nawet najdłuższą eskapadę zorganizujesz szybko, tanio, i co najważniejsze - łatwo. Wystarczy do tego mniej niż 15 minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.