Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

Norwegian – tanie linie lotnicze prosto ze Skandynawii

Norwegian to linie lotnicze idealne dla osób, które chcą spędzić oszczędne wakacje w malowniczej Skandynawii. Tani przewoźnik z Norwegii zagwarantuje szybki i komfortowy przelot za niską cenę. Z atrakcyjnej oferty przedsiębiorstwa każdego roku korzysta coraz więcej podróżnych z całego świata.

Norweski przewoźnik to firma młoda, bo założona w roku 1993 – a jednocześnie jedna z najstarszych tanich linii lotniczych. Została bowiem utworzona w okresie, w którym tani przewoźnicy metodą prób i błędów rozpoczynali działalność w branży. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa sprawia, że jego zasięg powiększa się z każdym rokiem.

Sieć połączeń linii Norwegian obejmuje dziś dziewięćdziesiąt pięć miejscowości docelowych na trzech kontynentach. Firma korzysta z ponad pięćdziesięciu maszyn, wyprodukowanych wyłącznie przez zakłady Boeinga. W Polsce przewoźnik działa w czterech miastach: Krakowie, Warszawie, Szczecinie i Gdańsku.

Loty Norwegian – w portalu wszystkich pasażerów Probiz.pl jakąkolwiek wyprawę zorganizujesz niezwłocznie, niedrogo, i co najważniejsze - łatwo. Wystarczy do tego zaledwie piętnaście minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.