Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

Malev – węgierska odpowiedź na Lufthansę

Malev to najpopularniejsze węgierskie tradycyjne linie lotnicze; ich cechą wyróżniającą są atrakcyjne promocje cenowe. Założona w 1946 roku firma jest obecnie jednym z najbardziej cenionych przewoźników powietrznych w Europie.

Węgierska linia wsławiła się oryginalnymi metodami działania mającymi zachęcić pasażerów do przesiadki z pociągów do samolotów. Jako jedna z pierwszych w branży wdrożyła politykę niskich cen – podróż drogą powietrzną do wybranej miejscowości nie mogła być droższa niż bilet kolejowy. To jedno z najbardziej znaczących działań, które przyczyniły się do spopularyzowania transportu lotniczego w środkowej Europie.

Mimo wielu sukcesów, Malev pozostaje firmą o niewielkich rozmiarach. Dysponuje zaledwie 22 samolotami, oferując loty do 50 miejscowości. Siłą przedsiębiorstwa nie jest jednak rozległa sieć połączeń, a stosunek do klienta. Podróże są zawsze świetnie zorganizowane, zaś jakość obsługi jest całkowicie satysfakcjonująca.

Bilety lotnicze Malev – w portalu wszystkich podróżnych Probiz.pl nawet najdalszą wyprawę przygotujesz niezwłocznie, tanio, i przede wszystkim łatwo i bezpiecznie. Wystarczy do tego mniej niż 15 minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.