Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

Lufthansa – niemiecka perfekcja

Lufthansa to jeden z liderów europejskiego, a także światowego rynku transportu. Niezwykle rozbudowana sieć połączeń, flota złożona z nowoczesnych maszyn, a także piloci o najlepszych kwalifikacjach – to cechy wyróżniające niemieckiego przewoźnika na tle konkurencji.

W historii firmy, od początku istnienia zaliczanej do grona liderów branży, nastąpił tylko jeden znaczący przestój. Po II wojnie światowej Lufthansa przestała istnieć, zaś po kilkunastu latach wznowiły działalność aż dwie firmy o tej nazwie. Jedna z nich - czyli „właściwy spadkobierca przedsiębiorstwa – funkcjonuje do dziś, ceniona przez pasażerów z całego świata.

Dziś niemiecki przewoźnik może pochwalić się siecią połączeń obejmującą ponad sto krajów. Na co dzień korzysta z niemal trzystu samolotów. W Polsce Lufthansa jest obecna na każdym większym lotnisku; bilety na dowolny przelot kupisz po najniższej cenie w serwisie Probiz.pl.

Tanie loty Lufthansa – w serwisie dla podróżnych Probiz.pl każdą wyprawę przygotujesz niezwłocznie, po atrakcyjnej cenie, i co najważniejsze - w łatwy i bezpieczny sposób. Wystarczy do tego zaledwie 15 minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.