Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

Lufthansa – niemiecka perfekcja

Lufthansa to jeden z liderów europejskiego, a także ogólnoświatowego rynku transportu. Ogromna sieć połączeń, flota złożona z nowoczesnych samolotów, a także piloci o najlepszych kwalifikacjach – to cechy wyróżniające niemieckiego przewoźnika na tle konkurencji.

W historii firmy, od początku istnienia zaliczanej do grona liderów branży, nastąpił tylko jeden istotny przestój. Po drugiej wojnie światowej Lufthansa zaprzestała działalności; po latach wznowiły ją aż dwie firmy o tej nazwie. Jedna z nich - czyli „właściwy spadkobierca przedsiębiorstwa – funkcjonuje do dziś, uwielbiana przez pasażerów z całego świata.

Obecnie niemiecki przewoźnik może poszczycić się siecią połączeń obejmującą ponad 100 krajów. Na co dzień korzysta z blisko trzystu samolotów. W Polsce Lufthansa działa na każdym większym lotnisku; bilety na dowolny przelot kupisz po najniższej cenie w portalu Probiz.pl.

Tanie bilety Lufthansa – w serwisie Probiz.pl dowolną wyprawę zaplanujesz błyskawicznie, oszczędnie, i co najważniejsze - łatwo. Wystarczy spędzić w portalu zaledwie kwadrans!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.