Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Lufthansa – niemiecka perfekcja

Lufthansa to jeden z liderów europejskiego, a także ogólnoświatowego rynku transportu. Niezwykle rozbudowana sieć połączeń, flota złożona z nowoczesnych samolotów, a także piloci o najlepszych kwalifikacjach – to cechy wyróżniające niemieckiego przewoźnika na tle konkurencji.

W 85-letniej historii firmy, od początku istnienia zaliczanej do liderów branży, nastąpił tylko jeden znaczący przestój. Po II wojnie światowej Lufthansa przestała istnieć, zaś po kilkunastu latach wznowiły działalność aż dwie firmy o tej nazwie. Jedna z nich - „właściwy” spadkobierca przedsiębiorstwa – funkcjonuje do dziś, uwielbiana przez pasażerów z całego świata.

Dziś niemiecki przewoźnik może pochwalić się siecią połączeń obejmującą ponad sto krajów. Na co dzień korzysta z niemal 300 samolotów. W Polsce Lufthansa działa na każdym większym lotnisku; bilety na dowolny przelot kupisz po najniższej cenie w serwisie Probiz.pl.

Rezerwacja biletów lotniczych Lufthansa – w portalu wszystkich podróżnych Probiz.pl dowolną podróż zorganizujesz w kilka chwil, niedrogo, i co najważniejsze - w łatwy i bezpieczny sposób. Wystarczy do tego zaledwie piętnaście minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.