Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Lufthansa – niemiecka perfekcja

Lufthansa to jeden z liderów europejskiego, a także ogólnoświatowego rynku transportu. Niezwykle rozbudowana sieć połączeń, flota złożona z nowoczesnych maszyn, a także piloci o najlepszych kwalifikacjach – to cechy wyróżniające niemieckiego przewoźnika na tle konkurencji.

W 85-letniej historii firmy, od początku istnienia zaliczanej do liderów branży, nastąpił tylko jeden znaczący przestój. Po drugiej wojnie światowej Lufthansa zaprzestała działalności; po latach wznowiły ją aż dwie firmy o tej nazwie. Jedna z nich - czyli „właściwy spadkobierca przedsiębiorstwa – funkcjonuje do dziś, uwielbiana przez podróżnych z całego świata.

Obecnie niemiecki przewoźnik może pochwalić się siecią połączeń obejmującą ponad sto krajów. Na co dzień korzysta z niemal trzystu samolotów. W Polsce Lufthansa jest obecna na każdym większym lotnisku; bilety na dowolny przelot kupisz po najniższej cenie w portalu Probiz.pl.

Rezerwacja biletów Lufthansa – w portalu Probiz.pl nawet najdalszą wyprawę zorganizujesz w kilka chwil, oszczędnie, i przede wszystkim łatwo i bezpiecznie. Wystarczy do tego 15 minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.