Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

LOT – jedna z najbardziej doświadczonych linii lotniczych świata

Lataj z LOT-em, czyli jedną z najstarszych linii lotniczych w Europie. Polacy nie muszą wstydzić się przed konkurencją z Zachodu – LOT to przewoźnik, które można porównać z liderami rynku, takimi jak Lufthansa, Air France czy Alitalia.

Choć w pierwszych latach swego istnienia linia należała do najlepszych na świecie, jej rozwój został zatrzymany w wyniku wybuchu II wojny światowej. Po jej zakończeniu odbudowa floty i sieci połączeń, nadzorowana przez rząd zależny od Związku Radzieckiego, przebiegała wolniej niż w przypadku równie poszkodowanych przewoźników z krajów Zachodu. Po roku 1990 przedsiębiorstwo szybko dostosowało się do najlepszych światowych standardów.

Obecnie LOT dysponuje ponad pięćdziesięcioma samolotami marki Boeing, Embraer i ATR. Obsługuje połączenia pomiędzy niemal dziewięćdziesięcioma miastami na czterech kontynentach. Samoloty naszego narodowego przewoźnika lądują na wszystkich ważnych lotniskach w kraju.

Tanie linie lotnicze LOT – w serwisie Probiz.pl nawet najdłuższą eskapadę zaplanujesz niezwłocznie, bez wydawania fortuny, i co najważniejsze - łatwo i bezpiecznie. Wystarczy poświęcić mniej niż 15 minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.