Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

KLM – Królewskie Towarzystwo Lotnicze

Holenderska KLM to najstarsza linia lotnicza działająca pod niezmienioną nazwą, a jednocześnie jedna z najstarszych linii na świecie. Jej dziedzictwo obejmuje ponad 90 lat działalności na stale ewoluującym rynku. Trudno znaleźć przewoźnika bardziej wykwalifikowanego do świadczenia usług transportowych.

Założone z inicjatywy holenderskiej rodziny królewskiej linie lotnicze przez całe dekady pracowały na obecny wizerunek firmy nowoczesnej, a zarazem mocno konserwatywnej w podejściu do klienta. W przypadku KLM za innowacjami technologicznymi nie idzie zmiana stosunku wobec podróżnika, którego satysfakcja jest priorytetowym celem przewoźnika.

Obecnie KLM prowadzi działalność na trasach łączących ponad 200 miast położonych na czterech kontynentach. Dysponuje imponującą flotą złożoną z dwustu samolotów, w tym najpopularniejszymi Boeingami i Airbusami. W Polsce świadczy przeloty z lotnisk w Krakowie i Warszawie, często oferując pasażerom promocje i atrakcyjne zniżki.

Loty KLM – w portalu dla podróżnych Probiz.pl jakąkolwiek podróż zorganizujesz szybko, bez wydawania fortuny, i przede wszystkim łatwo i bezpiecznie. Wystarczy poświęcić mniej niż 15 minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.