Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

Finnair – główny przewoźnik Finlandii

Pochodząca z Finlandii Finnair to jedna z trzech głównych skandynawskich linii lotniczych. Możesz ją wybrać nie tylko jeżeli wybierasz się się na północ Europy – rozbudowana sieć połączeń prowadzi aż do sześćdziesięciu miejscowości położonych na trzech kontynentach.

Finnair przez długi czas działał pod nazwą Aero O/Y, którą przybrał już w chwili powstania, czyli w roku 1923. Przewoźnik od dawna znany jest nie tylko ze względu na najwyższą jakość świadczonych usług, ale również z uwagi na nietypowe sposoby promocji. Zalicza się do nich m.in. rozsławiona na całym świecie kampania reklamowa z lat osiemdziesiątych, w której linia ogłasza się „oficjalnym przewoźnikiem świętego Mikołaja”.

Dziś Finnair dysponuje ponad sześćdziesięcioma samolotami, zaś trzon jego floty stanowią niezwykle popularne na naszym kontynencie Airbusy. Linia oferuje przeloty między sześćdziesięcioma miejscowościami w Europie, Azji oraz Ameryce. W Polsce maszyny Finów lądując na lotniskach w Warszawie i Krakowie.

Bilety lotnicze CSA Czech Airlines – w portalu Probiz.pl nawet najdalszą eskapadę zaplanujesz błyskawicznie, bez wydawania fortuny, i przede wszystkim łatwo i bezpiecznie. Wystarczy do tego mniej niż 15 minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.