Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

Finnair – główny przewoźnik Finlandii

Pochodząca z Finlandii Finnair to jedna z najważniejszych skandynawskich linii lotniczych. Możesz ją wybrać nie tylko wybierając się na północ Europy – rozbudowana sieć połączeń prowadzi aż do sześćdziesięciu miejscowości położonych na trzech kontynentach.

Finnair przez długi czas działał pod nazwą Aero O/Y, którą przybrał już w chwili powstania, czyli w roku 1923. Przewoźnik od niemal półwiecza znany jest nie tylko ze względu na wysoką jakość świadczonych usług, ale również z uwagi na nietypowe sposoby promocji. Zalicza się do nich m.in. słynna na cały świat kampania reklamowa z lat 80., w której linia ogłasza się „oficjalnym przewoźnikiem świętego Mikołaja”.

Obecnie Finnair dysponuje ponad sześćdziesięcioma samolotami, zaś trzon jego floty stanowią popularne w Europie Airbusy. Linia oferuje przeloty między sześćdziesięcioma miejscowościami w Europie, Azji oraz Ameryce. W Polsce jej maszyny lądują na lotniskach w Warszawie i Krakowie.

Linie lotnicze CSA Czech Airlines – w serwisie Probiz.pl jakąkolwiek podróż zaplanujesz w kilka chwil, tanio, i przede wszystkim w łatwy i bezpieczny sposób. Wystarczy spędzić w portalu piętnaście minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.