Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

Finnair – główny przewoźnik Finlandii

Pochodząca z Finlandii Finnair to jedna z najważniejszych skandynawskich linii lotniczych. Możesz ją wybrać nie tylko wybierając się na północ Europy – rozbudowana sieć połączeń prowadzi do 60 miejscowości na trzech kontynentach.

Finnair przez długi czas działał pod nazwą Aero O/Y, którą przybrał już w chwili powstania, czyli w roku 1923. Przewoźnik od niemal półwiecza znany jest nie tylko ze względu na najwyższą jakość świadczonych usług, ale również z uwagi na pomysłowe sposoby promocji. Zalicza się do nich m.in. słynna na cały świat kampania reklamowa z lat osiemdziesiątych, w której linia ogłasza się „oficjalnym przewoźnikiem świętego Mikołaja”.

Dziś Finnair dysponuje ponad sześćdziesięcioma samolotami, zaś trzon jego floty stanowią niezwykle popularne na naszym kontynencie Airbusy. Linia oferuje przeloty między sześćdziesięcioma miejscowościami w Europie, Azji oraz Ameryce. W Polsce jej maszyny lądują na lotniskach w Warszawie i Krakowie.

Loty CSA Czech Airlines – w serwisie dla pasażerów Probiz.pl nawet najdłuższą wyprawę zorganizujesz błyskawicznie, tanio, i przede wszystkim łatwo. Wystarczy do tego zaledwie 15 minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.