Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

Finnair – główny przewoźnik Finlandii

Pochodząca z Finlandii Finnair to jedna z najważniejszych skandynawskich linii lotniczych. Możesz ją wybrać nie tylko jeżeli wybierasz się się na północ Europy – rozbudowana sieć połączeń prowadzi aż do 60 miast na trzech kontynentach.

Finnair przez długi czas funkcjonował pod nazwą Aero O/Y, którą przybrał już w chwili powstania, czyli w roku 1923. Przewoźnik od dawna znany jest nie tylko ze względu na wysoką jakość świadczonych usług, ale również z uwagi na intrygujące sposoby promocji. Zalicza się do nich m.in. rozsławiona na całym świecie kampania reklamowa z lat osiemdziesiątych, w której linia ogłasza się „oficjalnym przewoźnikiem świętego Mikołaja”.

Dziś Finnair dysponuje ponad sześćdziesięcioma samolotami, zaś trzon jego floty stanowią popularne w Europie Airbusy. Linia oferuje przeloty między sześćdziesięcioma miastami w Europie, Azji oraz Ameryce. W Polsce jej maszyny lądują na lotniskach w Warszawie i Krakowie.

Linie lotnicze CSA Czech Airlines – w serwisie dla pasażerów Probiz.pl nawet najdłuższą wyprawę zaplanujesz szybko, niedrogo, i przede wszystkim łatwo i bezpiecznie. Wystarczy spędzić w portalu mniej niż piętnaście minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.