Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Emirates – powietrzny luksus

Pochodząca z Dubaju linia Emirates jest jednym z najlepszych i najszybciej rozwijających się przewoźników powietrznych w historii. Słynie przede wszystkim z niezwykle luksusowych warunków, jakie zapewnia swoim pasażerom na czas dowolnego przelotu.

Swój sukces Emirates zawdzięcza pochodzeniu – Dubaj, czyli jeden ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, jest krajem zamożnym, a prowadzenie w nim interesów zazwyczaj bardzo szybko przynosi znaczne korzyści. Nic zatem dziwnego, że dobrze finansowana i zarządzana linia błyskawicznie zdobyła tytuł najlepszego przewoźnika na świecie.

Po niecałych trzydziestu latach istnienia Emirates posiada niemal 140 samolotów, które kursują pomiędzy setką miejscowości na całym świecie. Niestety, linia nie prowadzi działalności w Polsce, a zatem jeśli zechcesz skorzystać z jej usług, musisz wybrać lot z międzylądowaniem w obsługiwanym przez nią kraju.

Tanie bilety lotnicze Emirates – w portalu każdego podróżnika Probiz.pl każdą podróż zorganizujesz błyskawicznie, bez wydawania fortuny, i co najważniejsze - łatwo. Wystarczy do tego 15 minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.