Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

CSA Czech Airlines – największa czeska linia lotnicza

CSA Czech Airlines nie mogą równać się rozmiarami z tytanami rynku lotniczego, a zatem stawiają na najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki profesjonalnemu podejściu do pełnienia obowiązków narodowego przewoźnika, każdego roku z Czechami podróżuje ponad pięć milionów pasażerów.

Czech Airlines to jedne z najstarszych linii lotniczych świata – utworzono je w latach dwudziestych XX wieku. Wiele razy firma musiała się borykać z problemami, takimi jak kryzysy ekonomiczne i paliwowe, które paraliżowały działalność linii z całego świata. Mimo przeciwności losu, CSA udało się przetrwać, zdobywając jednocześnie zaufanie milionów pasażerów.

Obecnie Czech Airlines to przedsiębiorstwo cenione nie tylko przez podróżników, ale także przez branżowych krytyków. Może ono poszczycić się m.in. tytułem najlepszego przewoźnika powietrznego wschodniej części Europy, przyznawanego przez periodyk Global Traveler. Jeżeli szukasz niedrogiej, a zarazem godnej polecenia linii lotniczej, firma naszych południowych sąsiadów powinna Cię zainteresować.

Tanie loty CSA Czech Airlines – w portalu każdego podróżnika Probiz.pl dowolną wyprawę zorganizujesz błyskawicznie, niedrogo, i co najważniejsze - łatwo. Wystarczy do tego zaledwie 15 minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.