Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

CSA Czech Airlines – największa czeska linia lotnicza

CSA Czech Airlines nie mogą konkurować wielkością z tytanami rynku lotniczego, toteż stawiają na najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki profesjonalnemu podejściu do pełnienia obowiązków narodowego przewoźnika, każdego roku czeskie linie wybiera ponad pięć milionów pasażerów.

Czech Airlines to jedne z najstarszych linii lotniczych świata – utworzono je w latach dwudziestych XX wieku. Stosunkowo często firma musiała się borykać z problemami, takimi jak kryzysy finansowe i paliwowe, które paraliżowały działalność przewoźników z całego świata. Mimo przeciwności losu, CSA udało się przetrwać, zdobywając zaufanie milionów klientów.

Współczesne Czech Airlines to przedsiębiorstwo cenione nie tylko przez podróżników, ale także przez krytyków z branży. Może ono poszczycić się m.in. tytułem najlepszego przewoźnika powietrznego wschodniej części Europy, przyznawanego przez periodyk Global Traveler. Jeżeli szukasz niedrogiej, a zarazem godnej polecenia linii lotniczej, działalność naszych południowych sąsiadów powinna Cię zainteresować.

Rezerwacja biletów lotniczych CSA Czech Airlines – w portalu każdego podróżnika Probiz.pl jakąkolwiek wyprawę zaplanujesz błyskawicznie, oszczędnie, i przede wszystkim łatwo. Wystarczy spędzić w portalu zaledwie kwadrans!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.