Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

CSA Czech Airlines – największa czeska linia lotnicza

CSA Czech Airlines nie mogą równać się wielkością z tytanami rynku lotniczego, toteż stawiają na najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki profesjonalnemu podejściu do pełnienia obowiązków narodowego przewoźnika, każdego roku czeskie linie wybiera ponad 5 milionów pasażerów.

Czech Airlines to jedne z najstarszych linii lotniczych w Europie – utworzono je w roku 1923. Wiele razy firma musiała się borykać z problemami, takimi jak kryzysy ekonomiczne i paliwowe, które paraliżowały działalność przewoźników z całego świata. Mimo przeciwności losu, CSA udało się przetrwać, zdobywając jednocześnie zaufanie milionów pasażerów.

Współczesne Czech Airlines to przedsiębiorstwo cenione nie tylko przez podróżników, ale także przez branżowych krytyków. Może ono poszczycić się m.in. tytułem najlepszego przewoźnika powietrznego Europy Wschodniej, przyznawanego przez periodyk Global Traveler. Jeżeli poszukujesz niedrogiej, a zarazem godnej polecenia linii lotniczej, działalność naszych południowych sąsiadów powinna Cię zainteresować.

Tanie loty CSA Czech Airlines – w portalu wszystkich pasażerów Probiz.pl nawet najdalszą eskapadę zaplanujesz błyskawicznie, tanio, i co najważniejsze - prosto. Wystarczy spędzić w portalu mniej niż kwadrans!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.