Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

Rezerwacja biletów lotniczych onlinewyszukiwanie zaawansowane

Promocje linii lotniczej

Alitalia – linia lotnicza, której ufał Jan Paweł II

Alitalia to główny przewoźnik Watykanu; od całych dekad papieże korzystają z jego usług podczas pielgrzymek. Największe bezpieczeństwo lotu, komfortowe warunki podróży, przystępne ceny i mnóstwo połączeń do wyboru – to główne cechy największej włoskiej linii lotniczej.

Linie Alitalia powstały w roku 1946, a zatem dość późno w stosunku do większości najważniejszych europejskich przewoźników powietrznych. Nie przeszkodziło im to rozwinąć się szybko i efektywnie. Flota skłądająca się głównie z maszyn sprzed drugiej wojny światowej w ciągu zaledwie trzech lat została zmodernizowana. Już w 1960 roku dołączyły do niej odrzutowce.

Szybkie tempo rozwoju stało się cechą charakterystyczną Alitalii, która dziś obsługuje połączenia między 38 krajami na całym świecie. Korzysta w tym celu z niemal 150 samolotów. Pomimo że nie należy do największych firm transportowych na świecie, jest ceniona za jakość świadczonych usług.

Tanie loty Alitalia – w portalu wszystkich pasażerów Probiz.pl nawet najdłuższą eskapadę zorganizujesz błyskawicznie, po atrakcyjnej cenie, i przede wszystkim prosto. Wystarczy poświęcić zaledwie piętnaście minut!

Więcej promocji i tanich połączeń?

Nie widzisz na liście swojego kierunku? Nie wiesz którą linią lotniczą polecieć?

Zadzwoń pod numer 801 011 110 lub z zagranicy 32 728 3018. Nasz zespół specjalistów zarezerwuje w Twoim imieniu najlepsze dostępne połączenie.

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.