Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

WIELKA BRYTANIA - POLSKAPodróż z Wielkiej Brytanii do Polski przygotujesz szybko i tanio!

Wybierając się w drogę powrotną z Anglii, warto zadbać o komfortowe warunki przejazdu. Spraw, aby podróż stała się jednocześnie turystyczną atrakcją – zorganizuj ją szybko, łatwo i za niską cenę. Oferujemy Ci wszystkie możliwe kursy między Zjednoczonym Królestwem a Polską, możesz być zatem pewny, że nie przegapisz żadnej okazji!

Wybierz swój kurs spośród wszystkich oferowanych przez działających w Polsce przewoźników. Złóż rezerwację, uzupełniając krótki formularz. Skorzystaj z ewentualnych promocji lub stałych zniżek, a potem opłać zamówienie przez Internet. Po paru minutach bilety otrzymasz na e-mail – możesz je wydrukować gdzie i kiedy zechcesz!

Sprzedaż biletów autokarowych - wystarczy chwila, aby zorganizować wyjazd! Brzmi jak science-fiction? Sprawdź sam, zamawiając bilety w systemie Probiz.pl.

Akceptowane płatności

Akceptowane formy płatności

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.