Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

WIELKA BRYTANIA - POLSKAPodróż z Wielkiej Brytanii do Polski przygotujesz szybko i tanio!

Wybierając się w drogę powrotną z Anglii, warto zadbać o komfortowe warunki przejazdu. Spraw, aby podróż stała się zarazem turystyczną atrakcją – zorganizuj ją szybko, łatwo i za niską cenę. Oferujemy Ci wszystkie możliwe kursy między Zjednoczonym Królestwem a Polską, możesz być zatem pewny, że nie ominie Cię żadna okazja!!

Wybierz swój kurs spośród wszystkich oferowanych przez działających w Polsce przewoźników. Złóż rezerwację, uzupełniając krótki formularz. Skorzystaj z ewentualnych promocji i stałych zniżek, a następnie opłać zamówienie przez Internet. Po paru minutach bilety otrzymasz na e-mail – możesz je wydrukować gdzie i kiedy zechcesz!

Bilety autokarowe online - wystarczy zaledwie piętnaście minut, aby zorganizować przejazd! Nie wierzysz? Przekonaj się samodzielnie, rezerwując bilety w systemie Probiz.pl.

Akceptowane płatności

Akceptowane formy płatności

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.