Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

WIELKA BRYTANIA - POLSKAPodróż z Wielkiej Brytanii do Polski zorganizujesz szybko i tanio!

Wybierając się w drogę powrotną z Anglii, warto zadbać o jak najlepsze warunki przejazdu. Spraw, aby podróż stała się zarazem turystyczną atrakcją – zorganizuj ją szybko, łatwo i tanio. Oferujemy Ci wszystkie możliwe przejazdy między Zjednoczonym Królestwem a Polską, możesz być zatem pewny, że nie przegapisz żadnej okazji!

Wybierz swój kurs spośród wszystkich oferowanych przez działających w Polsce przewoźników. Złóż rezerwację, uzupełniając krótki formularz. Skorzystaj z ewentualnych promocji lub stałych zniżek, a potem opłać zamówienie drogą online. Po kilku minutach bilety odbierzesz przez e-mail – możesz je wydrukować gdziekolwiek i kiedy zechcesz!

Bilety autokarowe online - wystarczy kilka minut, aby zorganizować wyprawę! Brzmi jak science-fiction? Sprawdź sam, nabywając bilety w serwisie Probiz.pl.

Akceptowane płatności

Akceptowane formy płatności

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.