Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

POLSKA - WŁOCHYBilety na autokary do Włoch zarezerwujesz przez Internet po najlepszej cenie – jeżeli skorzystasz z serwisu Probiz.pl!

Wybierz podróż autokarem. Komfortowe, przestronne fotele, wspaniałe widoki za oknem i nastrój spokojnej podróży – dojedź do celu w najlepszych warunkach. Zdobądź najtańsze bilety do Włoch, korzystając z systemu rezerwacji online Probiz.pl. Oferujemy Ci niskie ceny, możliwość korekty rezerwacji, a także błyskawiczny odbiór biletu.

Jak to możliwe? Za Twoją wygodę odpowiada komputerowy system, który każdą transakcję obsługuje bez chwili zwłoki. Wystarczy kilka chwil, aby opłacić zamówienie przez Internet. Pieniądze zostaną zaksięgowane najwyżej w kwadrans; zaraz potem otrzymasz na e-mail plik biletu. Wydrukujesz go na domowej drukarce.

Przewóz osób do Włoch - wystarczy zaledwie piętnaście minut, aby zorganizować wyjazd! Brzmi zbyt pięknie? Przekonaj się sam, kupując bilety w serwisie Probiz.pl.

Akceptowane płatności

Akceptowane formy płatności

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.