Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

POLSKA - UKRAINAUkraina chętnie ugości turystów z całego świata. Poznaj egzotykę Europy Wschodniej, podróżując najwygodniejszym środkiem transportu.

Rezerwacja biletów autokarowych w serwisie Probiz.pl jest prosta – wymaga użycia wyszukiwarki połączeń, a następnie wypełnienia formularza rezerwacji. Wówczas już tylko minuty będą dzielić Cię od chwili, w której włożysz bilety do portfela. Jak to możliwe?

Twoja transakcja będzie zrealizowana natychmiast, niezależnie od tego, o jakiej godzinie zechcesz złożyć zamówienie. Za bilety zapłacisz przez Internet, a my zaraz potem wyślemy je na Twój e-mail. Użyj dowolnej drukarki – i gotowe! Rezerwację możesz także poprawić lub anulować, otrzymując zwrot kosztów.

Sprzedaż biletów autokarowych - wystarczy kilka minut, aby zorganizować transport! Nie wierzysz? Przekonaj się sam, nabywając bilety w systemie Probiz.pl.

Akceptowane płatności

Akceptowane formy płatności

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.