Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

POLSKA - SZWAJCARIAPromocje biletów lotniczych

Poznaj Szwajcarię – zorganizuj wyjazd z portalem Probiz.pl.

Najtańsze bilety, największy wybór połączeń, najszybszy zakup! Dojedź do malowniczej Szwajcarii w komfortowych warunkach – zorganizowanie wygodnej i taniej podróży zajmie Ci mniej niż kwadrans. Wystarczy że odwiedzisz serwis Probiz.pl.

Rezerwacja biletów za pomocą naszego systemu jest prosta, szybka, i co najważniejsze – tania. Wskaż miasto wyjazdu i miasto docelowe, wybierz ze wszystkich możliwych kursów oferowanych na danej trasie, a następnie wypełnij formularz zamówienia. Opłacisz go w kilka chwil przez Internet. Po zaksięgowaniu wpłaty, czyli najpóźniej po kilkunastu minutach, otrzymasz mailem gotowe do wydrukowania bilety.

Sprzedaż biletów autokarowych - wystarczy zaledwie kwadrans, aby zorganizować wyprawę! To zbyt piękne, aby było prawdziwe? Sprawdź samodzielnie, kupując bilety w systemie Probiz.pl.

Akceptowane płatności

Akceptowane formy płatności

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.