Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

POLSKA - SZWAJCARIAPoznaj Szwajcarię – zorganizuj wyjazd z serwisem Probiz.pl.

Najtańsze bilety, największy wybór przewoźników, natychmiastowy zakup! Dojedź do Szwajcarii w komfortowych warunkach – zorganizowanie wygodnej i niedrogiej podróży zajmie Ci mniej niż kwadrans. Wystarczy odwiedzić serwis Probiz.pl.

Rezerwacja biletów za pośrednictwem naszego systemu jest łatwa, szybka, i co najważniejsze – tania. Wskaż miejsce wyjazdu i miejsce docelowe, wybierz ze wszystkich możliwych kursów dostępnych na danej trasie, a następnie uzupełnij formularz zakupu. Opłacisz go w kilka chwil przez Internet. Po zaksięgowaniu wpłaty, czyli najpóźniej po kilkunastu minutach, dostaniesz na e-mail gotowe do wydrukowania bilety.

Przewozy autokarowe - wystarczy zaledwie kilka minut, aby zorganizować przejazd! Brzmi jak science-fiction? Przekonaj się sam, zamawiając bilety w portalu Probiz.pl.

Akceptowane płatności

Akceptowane formy płatności

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.