Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

POLSKA - SŁOWACJAPromocje biletów lotniczych

Wszystkie przejazdy autokarowe do Słowacji w jednym miejscu – kup tanie bilety!

Jeżeli wybierasz się do Słowacji, autokar będzie dla Ciebie najlepszym środkiem transportu. Niska cena miejscówek, wygodny i ciekawy przejazd stanowiący atrakcję samą w sobie, a wreszcie większa dostępność biletów i mniej związanych z nimi formalności niż w przypadku podróży samolotem – to jego największe zalety. Kup zatem bilet do Słowacji - prostym i tanim sposobem.

Wystarczy że uzupełnisz formularz rezerwacji w naszym portalu, po tym jak wybierzesz najlepsze dla siebie połączenie ze wszystkich oferowanych. Za bilety zapłacisz przelewem online; odbierzesz je już po chwili przez e-mail i wydrukujesz w dowolnym momencie!

Sprzedaż biletów autokarowych - wystarczy zaledwie piętnaście minut, aby zorganizować miejscówki! Brzmi zbyt pięknie? Przekonaj się samodzielnie, kupując bilety w serwisie Probiz.pl.

Akceptowane płatności

Akceptowane formy płatności

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.