Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

POLSKA - SŁOWACJAWszystkie kursy do Słowacji w jednym miejscu – rezerwuj najtańsze bilety!

Jeżeli wybierasz się w podróż na Słowację, autokar będzie dla Ciebie najlepszym środkiem transportu. Atrakcyjna cena miejscówek, wygodny i ciekawy przejazd stanowiący atrakcję samą w sobie, a wreszcie większa dostępność biletów i mniej uciążliwych formalności niż w przypadku podróży lotniczej – to jego największe zalety. Kup więc bilet do Słowacji - prostym i tanim sposobem.

Wystarczy że uzupełnisz formularz rezerwacji w naszym portalu, po tym jak wybierzesz najodpowiedniejsze dla siebie połączenie ze wszystkich oferowanych. Za bilety zapłacisz przelewem online; odbierzesz je natychmiast przez e-mail i wydrukujesz w dowolnym momencie!

Autokary do Słowacji - wystarczy zaledwie kilka minut, aby zorganizować przejazd! Brzmi zbyt pięknie? Przekonaj się samodzielnie, kupując bilety w systemie Probiz.pl.

Akceptowane płatności

Akceptowane formy płatności

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.