Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

Sprawdź również

POLSKA - NIEMCYPełna oferta przejazdów między Polską a Niemcami. Rezerwuj bilety nie ruszając się z miejsca!

Jeżeli wybierasz się do Niemiec, trafiłeś w dobre miejsce. W portalu Probiz.pl zorganizujesz środek transportu oszczędnie, szybko, bezpiecznie i komfortowo. Zdobądź bilety w kwadrans, nie ruszając się z domu. To możliwe dzięki nowoczesnemu systemowi rezerwacji internetowej, dzięki któremu błyskawicznie dostosujesz warunki przejazdu do swoich potrzeb.

Bilety nabędziesz w zaledwie pięciu krokach. Wskaż miejsce wyjazdu, czas i cel podróży. Zdecyduj się na jedno z dostępnych połączeń. Opłać je za pomocą bezpiecznej transakcji internetowej. Odbierz bilety przez e-mail. Wydrukuj je na domowej drukarce. Tylko tyle trzeba, abyś był gotów do podróży!

Przewóz osób do Niemiec - wystarczy kwadrans, aby zorganizować transport! Brzmi zbyt pięknie? Przekonaj się samodzielnie, nabywając bilety w systemie Probiz.pl.

Akceptowane płatności

Akceptowane formy płatności

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.