Rezerwacja telefoniczna*

poniedziałek - piątek
od 9:00 do 17:00

71 724 23 77

opłata za 1 impuls wg stawki Twojego operatora

Ubezpieczenia i zniżki

Zaplanuj swoje wakacje

DANIA - POLSKAZdobądź bilety z Danii do Polski w 15 minut!

Kup najtańsze bilety na podróż powrotną z ojczyzny klocków Lego. Zaledwie piętnaście minut wystarczy, abyś wybrał, zamówił, opłacił, a a następnie wydrukował swoje miejscówki. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie najbardziej zaawansowane rozwiązania informatyczne, jakie zastosowaliśmy w naszym serwisie.

Użyj wyszukiwarki połączeń, aby zobaczyć listę wszystkich przejazdów oferowanych na danej trasie. Wybierz jeden z nich, zarezerwuj miejscówki wpisując do formularza dane kupującego, a następnie dokonaj płatności przez Internet. Już po chwili bilety trafią na Twój e-mail – będziesz mógł je wydrukować w każdej chwili.

Bilety autokarowe online - wystarczy zaledwie kwadrans, żeby zaplanować dowolny transport! To nie fantastyka! Najlepsze rozwiązanie dla podróżnych! Sprawdź samodzielnie, nabywając bilety w systemie Probiz.pl.

Akceptowane płatności

Akceptowane formy płatności

Informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Ustawieniami plikow cookies można zarządzać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Kliknij zgadzam się aby ukryć ten komunikat.